Firma

Projektowaniem i budową form na maszyny termoformujące zajmujemy się już od 1997 roku. Pierwsze doświadczenia zbieraliśmy działając jako narzędziownia znanego producenta opakowań spożywczych, ale już od 2002 roku funkcjonujemy jako niezależna firma. W 2016 roku weszliśmy w skład Grupy Kapitałowej KGL.

Przez ponad 15 lat zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy formy dla wielu firm w kraju i za granicą. Naszymi głównymi klientami są firmy polskie, ale także pochodzące z Czech, Estonii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Rumunii, Włoch, Szwajcarii, Norwegii, Rosji, Białorusi, Ukrainy, a nawet z tak odległych krajów, jak RPA i Chile.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najlepszą reklamą dla naszych usług są zadowoleni klienci, dlatego przykładamy niezmiennie dużą uwagę do jakości wykonywanych form oraz dbamy o innowacyjne know-how.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Zgoda